Oferujemy kompleksowe szkolenia z oprogramowania InsERT. Szkolenia mogą dotyczyć poszczególnych programów lub całego pakietu oprogramowania InsERT.

Szkolenie pracowników, to jedno z najważniejszych zadań przy wdrożeniu, bądź rozpoczęciu pracy z dowolnym programem systemu Insert GT- Subiekt, Gratyfikant, Rachmistrz, Rewizor. Od przygotowania pracowników do pracy z programem zależy jej efektywność, dlatego podczas szkoleń przedstawiamy z praktycznym wykorzystaniem i przykładami wszystkie moduły danego programu systemu InsERT GT z naciskiem na przedstawienie zastosowania tych modułów w codziennej pracy właśnie Państwa firmy.

Podczas naszych szkoleń uczestnicy zawsze dowiadują się o nowych bądź dotychczas nieznanych sobie możliwościach poszczególnych programów, a także jak usprawnić swoją pracę z systemem InsERT GT.

Szkolenia prowadzone są na miejscu u klienta lub w naszym biurze.

Z naszych usług skorzystali już klienci z miejscowości: Warszawa Katowice Wrocław Racibórz Jastrzębie Zdrój Rybnik Pszczyna Wodzisław Śląski Gliwice Bielsko Biała Częstochowa Łeba.